• Pondelok - Piatok : 7:30 - 16:00

    Sobota - dohodou
  • +421 918 947 135

    administrativa@skot.sk
  • Za dráhou 1651/21

    Pezinok 902 01
Kompresorové jednotky – s oddeleným kondenzátorom

Ponúkame vhodné chladiace a mraziace kompresorové jednotky podľa využitia. Na 230V alebo 400V 50Hz od výrobcov ako sú: Danfoss, Aspera, Cubigel, L´unite, Maneurop, Bitzer a iné. Používame chladivá legislatívne a environmentálne schválené v rámci EU. Taktiež k ním ponúkame originálne náhradné diely. Na nami dodávané zariadenia zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.

Kondenzačné jednotky – s kondenzátorom na spoločnom ráme

Ponúkame vhodné chladiace a mraziace kompresorové jednotky podľa využitia. Na 230V alebo 400V 50Hz od výrobcov ako sú: Danfoss, Aspera, Cubigel, L´unite, Maneurop, Bitzer a iné. Používame chladivá legislatívne a environmentálne schválené v rámci EU. Tieto jednotky môžu byť i vo vonkajšom krytovanom prevedení s pripadným dodatočným odhlučnením. Taktiež k ním ponúkame originálne náhradné diely. Na nami dodávané zariadenia zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.

Združené jednotky

Výhodou centrálnych viac kompresorových združených jednotiek je ich energetická úspora, kompaktnosť a jednoduchá montáž. Počet kompresorov je navrhovaný podľa požiadaviek na výkon a charakter prevádzky. Jednotky sú vyrobené tak, aby sa len pripojili do strojovne na chladiaci okruh a elektrickú sieť. Riadenie výkonu môže byť pomocou frekvenčného meniča, ktorý reguluje výkon podľa potreby. Ďalšou výhodou je možnosť pripojenia tepelného výmenníka na teplú vodu a pripojenie zariadenia na monitorovací systém teplôt. Centrálne združené jednotky navrhujeme a výrábame na mieru. Na nami dodávané zariadenia zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.

Vyparníky

Výparníky su tepelné výmenníky, ktoré zabezpečujú požadovanú teplotu v interiéry skladu. Rozdelujú sa podľa charakteru prevádzky. V bežných skladoch bez prítomnosti ludí navrhujeme klasické kubické výparníky s čo najväčším výkonom pri čo najmenších rozmerov a hmotnosti. V priestoroch kde pracujú ľudia navrhujeme výparníky s dvojitým výfukom vzduchu, ktoré nemajú priamy dofuk na personál. Na nami dodávané zariadenia zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.

Chladiče kvapalín

Pre vinárov, pivárov a iné i piemyselné odvetvia ponúkame chladiče kvapalín s cirkuláciou vody do chladiaceho systému výrobného procesu. Podľa požadovaného objemu na schladenie sa navrhne vhodná jednotka, ktorá sa skladá z výmenníkovej nádoby, kompresorového chladiča a čerpadla. Jednotky menších výkonov sú kompaktné, pri vysokch výkonoch prevažne s oddeleným vzduchovým resp. vstavaným vodným kondenzátorom. Na nami dodávané zariadenia zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.